کاشی جم


طرح و نقشی اصیل را با کاشی جم تجربه کنید. کاشی جم با سالها تجربه در زمینه طراحی و تولید کاشی در ایران؛ با بافت بومی کشور آشنایی داشته و طرح هایی مطابق با سلیقه و ساختار سنتی ایران تولید می نماید.


بیشتر بدانید

در طرح های متنوع


کاشی جم با تنوع در طرح و نقش و با به کار گیری متخصصان بومی و کارکشته، در امر تولید در کشور پیشرو بوده و علاوه بر کارآفرینی و ایجاد اشتغال، به رشد اقتصاد کشور نیز کمک می کند. کاشی جم با عرضه کیفیتی بین المللی با برندهای جهانی در رقابت بوده و به دلیل هزینه تولید پایین و به صرفه، به دنبال تسخیر بازار های منطقه ای و جهانی است.


بیشتر بدانید

متناسب با هر فضا


شرکت کاشی جم مفتخر است طرح های دلخواه شما را با توجه به فضای مورد نیاز تولید نموده و در اختیار شما قرار دهد. از همین روی می توانید با توجه به هر قسمتی از منزل، محیط کار، اداره و یا اینکه چه شخصی با چه سن و سالی از آن فضا استفاده می کند. این قابلیت به شما امکان می دهد رنگ مورد علاقه خود را نیر به همراه دکوراسیون انتخابی همرنگ سازید.


بیشتر بدانید

پروژه های کار شده


طرح های کاشی جم به صورت متنوع و در طرح های دلخواه شما تولید و رنگ آمیزی می شود. نمونه طرح های موجود کاشی جم در عناوین: ویانا، تورینو، نانسی، باردو و موناکو هستند.،


بیشتر ببینید